Pressburg Dance Fest is oriental festival aimed to link the dance community of the Austria, Czech Republic, Hungary, Poland and Slovakia.

 
 

Competition results

  Podkategória/Subcategories:    Classic oriental dance              
  Kategória/Category:    Kids              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Vanesa Voleská 9 184 46 44 47 47   7.7  
2 Vitoriya Buchko 8 156 37 42 38 39   6.5  
3 Tereza Klikarová 10 133 31 32 37 33   5.5  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Classic oriental dance              
  Kategória/Category:    Junior              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Ekaterina Ganusich 17 214 53 52 56 53   8.9  
2 Anastasia Voloshin 12 195 48 48 50 49   8.1  
3 Tiffany Sajdok 15 194 49 47 50 48   8.1  
4 Ema Moderova 19 180 46 44 47 43   7.5  
5 Elizaveta Panko 11 175 41 43 49 42   7.3  
6 Antonie Gorylova 23 168 42 40 44 42   7.0  
7 Sofiya Dmitruk 16 166 41 39 47 39   6.9  
8 Eliška Kopřivová 18 164 42 40 43 39   6.8  
9 Aneta Barcuchová 22 155 40 38 39 38   6.5  
10 Eliška Jacáková 14 122 29 30 35 28   5.1  
                     
  Podkategória/Subcategories:    -              
  Kategória/Category:    Women over 45              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Monika Kosecová 7 194 45 47 51 51   8.1  
2 Oľga Galia 5 188 44 46 50 48   7.8  
3 Henrieta Šidlová sr. 3 171 41 41 46 43   7.1  
4 Lea Šádková 2 167 37 42 44 44   7.0  
5 Daniela Fedorová 6 163 41 41 39 42   6.8  
6 Tatiana Štibrányová 182 143 34 35 37 37   6.0  
7 Zlata Maryšková 1 131 30 33 35 33   5.5  
8 Oľga Rohaľová 4 118 27 27 35 29   4.9  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Beledi and beledi shabi, Shaabi and POP              
  Kategória/Category:    Junior              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Tiffany Sajdok 26 214 55 55 51 53   8.9  
2 Ekaterina Ganusich 25 208 49 53 55 51   8.7  
3 Nelly 24 187 46 49 45 47   7.8  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Groups              
  Kategória/Category:    Class attendants              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Des(s)ert Divas 46 185 35 35 36 42 37 7.4  
2 AMIRA (SK) 42 184 32 36 36 41 39 7.4  
3 Women 44 154 27 28 31 35 33 6.2  
4 Zeina CVČ v Žiline 40 146 28 28 31 32 27 5.8  
5 Maminky Koštálov 45 104 18 20 21 25 20 4.2  
6 Fantasy Orient 39 91 19 18 19 18 17 3.6  
7 Angyalok és Démonok 43 87 18 17 18 18 16 3.5  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Fusion              
  Kategória/Category:    Junior              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Leona Voleská 28 221 54 57 54 56   9.2  
2 Eliška Kopřivová 27 173 44 39 49 41   7.2  
3 Olívia Kučerová 21 156 38 37 43 38   6.5  
4 Eliška Hengalová 30 153 34 38 42 39   6.4  
5 Tereza Klikarová 31 134 32 32 35 35   5.6  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Groups              
  Kategória/Category:    Kids and Juniors              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Kalila 35 264 52 54 51 55 52 8.8  
2 Fantasy Orient AJZAL 33 261 50 53 50 53 55 8.7  
3 Oriana Little Stars 36 249 45 49 50 54 51 8.3  
4 Fatimka MINI 38 243 44 50 49 52 48 8.1  
5 Stage 37 224 46 46 45 43 44 7.5  
6 Fatimka MIDI 32 192 37 36 37 44 38 6.4  
7 Sněhurky 34 166 31 31 31 39 34 5.5  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Duets              
  Kategória/Category:    Kids and Juniors              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Duo Habibi 50 264 51 51 54 55 53 8.8  
2 Stage 48 211 42 44 42 41 42 7.0  
3 Lulu&Seli 47 208 40 36 41 50 41 6.9  
4 Eliška+Eliška 49 172 34 32 36 37 33 5.7  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Duets              
  Kategória/Category:    Addults              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Matahari sisters 57 220 43 45 44 44 44 8.8  
2 Duo Bari&Viki 52 214 39 44 43 46 42 8.6  
3 Azar 185 205 39 40 40 45 41 8.2  
4 Mahala 54 182 40 37 35 37 33 7.3  
5 Fantasy Orient duo Andy a Honza 51 164 32 32 31 34 35 6.6  
6 Zlata a Lea 53 158 28 28 32 40 30 6.3  
7 Anna a Eva 56 112 20 20 25 27 20 4.5  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Classic oriental dance and drum solo              
  Kategória/Category:    Amateur              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Hitoe Inagaki 72 212 54 54 50 54   8.8  
2 Nela Jedounkova 13 190 46 45 50 49   7.9  
3 Sandra Bieleková 71 169 41 36 48 44   7.0  
4 Weronika Kusak 60 166 39 41 44 42   6.9  
5 Ivana Tamásová 69 165 43 41 41 40   6.9  
6 Oľga Krajčíková 68 148 35 32 45 36   6.2  
7 Patrícia Arpášová 58 142 35 36 34 37   5.9  
8 Margaryta Zozulia 66 141 39 31 35 36   5.9  
9 Boglarka Balazs 62 137 32 35 36 34   5.7  
10 Maria Avtushenko 61 133 37 31 31 34   5.5  
11 Alena Kollárová 67 123 29 31 34 29   5.1  
12 Anna Šádková 64 122 28 32 31 31   5.1  
13 Natália Staríčková 70 115 26 26 37 26   4.8  
14 Monika Podlesná 65 105 23 24 29 29   4.4  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Folklore 1              
  Kategória/Category:    SemiProfesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Daniela Fedorova 103 186 47 49 44 46   6.6  
2 Gabika Macková 105 161 38 40 44 39   5.8  
3 Diana Stiborová 104                
                     
  Podkategória/Subcategories:    Classic oriental dance and drum solo              
  Kategória/Category:    Small groups              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Garden of Thosand Roses 154 311 62 61 61 64 63 8.9  
2 Aiten Group 155 299 60 59 58 61 61 8.5  
3 Raks Sultana 157 277 52.00002 55 58 57 55 7.9  
4 Jazmin Trio 153 229 39 45 42 56 47 6.5  
5 Jamilya 152 208 40 40 35 51 42 5.9  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Beledi and beledi shabi + Folklore 1              
  Kategória/Category:    Amateurs              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Maria Avtushenko 76 183 51 44 47 41   7.6  
2 Patrícia Arpášová 77 172 42 43 43 44   7.2  
3 Juliana Šišková 75 121 33 27 33 28   5.0  
4 Anna Šádková 73 107 28 23 28 28   4.5  
5 Tatyana Ivzhenko 74                
                     
  Podkategória/Subcategories:    Classic oriental dance and drum solo              
  Kategória/Category:    SemiProfesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Petra Čechová 88 256 65 62 64 65   9.1  
2 Salacz Veronika 81 241 58 57 64 62   8.6  
3 Dmitruk Violetta 87 238 58 57 64 59   8.5  
4 Jana Mrázová 91 226 56 57 56 57   8.1  
5 Anikó Dusza 89 217 55 51 59 52   7.8  
6 Yuliya Starkova 80 212 49 50 57 56   7.6  
6 Lucie Laštůvková 84 212 51 50 58 53   7.6  
6 Ekaterina Kuzmina 85 212 48 50 63 51   7.6  
9 Hana Pechová 83 208 54 51 50 53   7.4  
10 Margarita Faizutdinova 86 203 49 47 56 51   7.3  
10 Jiřina Gažiová Jakubíková 90 203 52 49 51 51   7.3  
12 Kristýna Seménková 79 186 46 45 48 47   6.6  
13 Lucie Horáková 82 182 42 40 59 41   6.5  
14 Veronika Prokopová 78                
                     
  Podkategória/Subcategories:    Shaabi and POP              
  Kategória/Category:    Small groups, Formations              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Sirael 141 267 53 52 51 55 56 8.9  
2 AMIRA (CZ) 156 215 45 46 47 41 36 7.2  
3 Jacint Group (6+ 140 209 39 44 39 44 43 7.0  
4 Raks Sultana (6+) 139 198 44 39 44 34 37 6.6  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Beledi and beledi shabi              
  Kategória/Category:    SemiProfesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Veronika Prokopová 78 211 57 51 50 53   8.8  
2 Anikó Dusza 101 185 44 46 49 46   7.7  
3 Zuzana Ducháčková 102 177 45 46 41 45   7.4  
4 Petra Čechová 100 168 45 43 38 42   7.0  
5 Michaela Kertésová 99 153 41 37 37 38   6.4  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Fusion              
  Kategória/Category:    Small groups              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Orientalico 144 298 54 56 64 64 60 8.5  
2 AMIRA (CZ) 143 295 55 60 59 63 58 8.4  
3 Bellysimi dance 150 278 55 55 58 56 54 7.9  
4 Sirael 147 266 51 51 51 58 55 7.6  
5 Oriental Essence 151 252 46 49 50 59 48 7.2  
6 Raks Farah 146 248 42 50 45 60 51 7.1  
6 Sakura 148 248 45 50 47 56 50 7.1  
8 SHAMS 145 239 43 45 49 55 47 6.8  
9 Alimah Fusion 142 215 39 39 47 47 43 6.1  
10 Fantasy Orient 149 154 28 30 32 31 33 4.4  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Classic oriental dance and drum solo              
  Kategória/Category:    Profesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Ksenia Izotkina 118 211 56 50 54 51   8.8  
2 Zuzana Kederová 116 181 42 44 49 46   7.5  
3 Veronika Kvasňovská 120 153 40 37 38 38   6.4  
4 Janka Redechova 114 144 38 33 39 34   6.0  
5 Jana Bagarová 119 128 42 28 27 31   5.3  
6 Alexandra Bödör 117 121 28 26 37 30   5.0  
                     
  Podkategória/Subcategories:    -              
  Kategória/Category:    Improvisation with an orchestra              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points           Priemerná známka  
                     
1 Maja Skjöldevald 181 125           17.9  
2 Libuše Rumpelová 179 111           15.9  
3 Henrieta Šidlová 178 110           15.7  
4 Anikó Dusza 176 107           15.3  
5 Ksenia Izotkina 180 106           15.1  
6 Jana Bagarová 175 104           14.9  
7 Jana Mrazova 172 100           14.3  
8 Daniela Fedorova 174 100           14.3  
9 Adél Soós-Nagy 168 93           13.3  
10 Simona Cuperová 177 92           13.1  
11 Yuliya Starkova 170 90           12.9  
12 Lucie Horáková 171 80           11.4  
13 Lidia Chikhareva 173                
                     
  Podkategória/Subcategories:    Shaabi and POP              
  Kategória/Category:    SemiProfesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Veronika Prokopová 97 178 44 45 45 44   8.9  
2 Jiřina Gažiová Jakubíková 92 151 34 39 40 38   7.6  
2 Yuliya Starkova 94 151 36 38 41 36   7.6  
4 Karmen Makaiová 98 139 36 33 35 35   7.0  
5 Lucie Laštůvková 95 120 36 25 26 33   6.0  
6 Nikola Janči 96 86 31 16 19 20   4.3  
7 Lidia Chikhareva 93                
                     
  Podkategória/Subcategories:    Folklore, beledi and beledi shabi              
  Kategória/Category:    Formations              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Oriental Essence 137 256 47 51 49 56 53 8.5  
2 Warda 136 248 49 50 50 48 51 8.3  
3 Belly Habibi 138 227 41 43 47 49 47 7.6  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Folklore, beledi and beledi shabi              
  Kategória/Category:    Small groups              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Orientalico 134 249 48 50 49 54 48 8.3  
2 Oriental Essence 135 244 47 48 48 53 48 8.1  
3 Garden of Thosand Roses 165 216 41 44 43 46 42 7.2  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Fusion of oriental dance with other styles               
  Kategória/Category:    Profesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Henrieta Šidlová ml. 132 226 58 57 54 57   9.4  
2 Anita Szegedi 131 193 50 47 50 46   8.0  
3 Zsófia Kárdási 130 190 47 45 50 48   7.9  
4 Libuše Rumpelová 133 185 46 44 51 44   7.7  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Fusion of oriental dance with other styles              
  Kategória/Category:    SemiProfesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Lucie Laštůvková 112 181 45 46 45 45   9.1  
2 Nikola Zhangová 113 159 41 37 43 38   8.0  
3 Jiřina Gažiová Jakubíková 109 153 38 38 40 37   7.7  
4 Andrea Martincová 110 146 33 34 43 36   7.3  
5 Jana Mrazova 106 142 37 37 34 34   7.1  
6 Nela Jedounkova 29 140 36 31 39 34   7.0  
7 Barbora Dziaková 111 138 32 32 40 34   6.9  
8 Lidia Chikhareva 107                
8 Diana Stiborová 108                
                     
  Podkategória/Subcategories:    Shaabi and POP              
  Kategória/Category:    Profesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Ksenia Izotkina 123 211 53 51 55 52   8.8  
2 Maja Skjöldevald 122 179 41 44 50 44   7.5  
3 Adél Soós-Nagy 124 160 46 42 33 39   6.7  
4 Zuzana Kederová 125 109 33 21 27 28   4.5  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Classic oriental dance and drum solo              
  Kategória/Category:    Formations              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Aiten Group 159 200 38 40 43 39 40 8.0  
2 Warda 158 194 38 41 40 37 38 7.8  
3 Matahari Group 160 178 35 35 38 35 35 7.1  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Folklore 1, Folklore 2              
  Kategória/Category:    Profesional              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣCV ΣCD   Priemerná známka  
                     
1 Simona Cuperová 128 172 44 43 44 41   7.2  
2 Maja Skjöldevald 127 167 44 40 40 43   7.0  
3 Andrea Jamborová 129 132 34 29 38 31   5.5  
                     
  Podkategória/Subcategories:    Fusion              
  Kategória/Category:    Formations              
                     
Poradie/Rank Meno/Name Číslo/No. Body/Points ΣTP ΣUS ΣKO ΣCV ΣCD Priemerná známka  
                     
1 Aiten Group 166 248 49 47 51 51 50 8.3  
2 Belly Habibi 161 225 46 44 49 42 44 7.5  
3 Matahari Group 167 214 43 41 45 42 43 7.1  
4 Jacint Group 164 214 41 43 43 44 43 7.1  
5 Jazmin Group 163 192 33 43 39 38 39 6.4  
6 Fantasy Orient 162 181 33 34 37 38 39 6.0  
                     
Groups/Skupiny Solo/Sólo
TP - technické prevedenie/technique TP - technické prevedenie/technique
US - umelecké stvárnenie (choreografia)/artistic rendition (choreography) US - umelecké stvárnenie (choreografia)/artistic rendition (choreography)
KO - prevedenie formácií (koordinácia)/ design formations (coordination) CV - celkový vzhľad (kostým, úprava)/general appearance (costume, make up...)
CV - celkový vzhľad (kostým, úprava)/general appearance (costume, make up...) CD - celkový dojem/total feeling
CD - celkový dojem/total feeling              
                     
Panel (Friday)/Porota(Piatok) Panel (Saturday)/Porota(Sobota)
Karolina Štraus Idris (Česká republika, vedúca poroty) Karolina Štraus Idris (Česká republika, vedúca poroty)
Charafe Ennaji (Maroko) Charafe Ennaji (Maroko)
Marwan Alsolaiman (Sýria/ČR) Marwan Alsolaiman (Sýria/ČR)
Susi – Zuzana Tóthová (Rakúsko\Slovensko) Dominika Suchecka (Poľsko)
Mahasti (Maďarsko) Delanna (Nemecko)
Halka Tytykalová (Slovensko) Susi – Zuzana Tóthová (Rakúsko\Slovensko)
Monika Podhájska (Slovensko - detská súťaž) Sahar (Česká republika)
        Mahasti (Maďarsko)
        Halka Tytykalová (Slovensko)