Pressburg Dance Fest 2018

 

Pressburg Dance Fest je tanečný festival, ktorého cieľom je prepojiť tanečné komunity Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rakúska a Slovenska.

 
 

Foto & Video

Foto

Spomienky na úžasný zážitok na Pressburg Dance Festival Bratislava 2018 - kompletný výber fotografií v nízkom zobrazení a s možnosťou si to objednať cez: straus.dusan@gmail.com.

Fotky si možete pozrieť na mojej stránke (adresu pošlem po nahraní fotiek) a kúpiť vo vysokej kvalite. Ak mi pošlete zoznam čísel a zaplatíte na môj účet požadovanú sumu, obratom Vám zašlem fotky.

Podrobnosti záujemcom pošlem mailom. Jedna fotka je za 3 Eura, pokiaľ si objednáte viacej než 5, kazda dalsi potom stoji iba 2 Euro.

Dušan Štraus

Video

Chcete mať videozáznam zo svojho vystúpenia na súťaži na Pressburg Dance Festival Bratislava 2018? Je možné si ho vopred objednať u firmy www.fotografujem.sk, ktorá zabezpečuje profizáznamy z celého podujatia.

Objednať video si možno priamo na maili peter.murcko@gmail.com, treba uviesť svoje meno a priezvisko, kategóriu a súťažné číslo. Po zaplatení poplatku na číslo účtu, ktoré dostanete na základe objednávacieho mailu, si budete môcť video stiahnuť na webe (v m4 formate a rozliseni 1920x1080). Cena videa je 12€/kus.

Vaše foto a video

Počas súťaže a galashow platí zákaz voľného zhotovovania videí či fotografií. V čase súťaže je možno robiť záznamy a fotiť len na základe bezplatnej registrácie do 27.9. 2018, podmienkou je vyplniť formulár a mať pri sebe vystavené potvrdenie. Viac v podmienkach súťaže.

Z galashow zverejňuje fotky o.z. Hafla, kompletné videá nezverejňujeme, zverejňujeme zostrih a dokumentárne videá. Prosíme o porozumenie - radi by sme mali divákov v hľadisku, aby vám mal kto zatlieskať. Nielen doma čakať na kompletný záznam na webe. Fotografovať na galashow majú možnosť na základe registrácie iba oficiálni predstavitelia médií.

Vyplnený formulár musí byť podpísaný, naskenovaný, alebo odfotený a uploadnutý na server pomocou formulára nižšie. Registrácia je zdarma.