Pressburg Dance Fest 2018

 

Pressburg Dance Fest je tanečný festival, ktorého cieľom je prepojiť tanečné komunity Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rakúska a Slovenska.

 
 

Galashow

Príďte sa pozrieť na hviezdnu galashow medzinárodného festivalu orientálnych tancov Pressburg Dance Fest 2018 v sobotu 29. septembra od 20-tej hodiny. Na pódiu sa predvedú niektorí z víťazov tohtoročnej súťaže. Majstrovstvo orientálneho tanca a jeho moderných tanečných foriem a prepojení nám ukážu medzinárodne uznávané tanečnice Katalin Schäfer (Maďarsko), Kaveri Sageder (India/Rakúsko), Katerina Joumana (Rusko/Rakúsko), Karolina Štraus Idris (Česká republika), Shaari (Česká republika) a samozrejme Halka, Madhuri a Zaynab zo Slovenska. Nenechajte si ujsť ani jedinečnú záverečnú Winners choreografiu, na ktorej sa podieľa medzinárodný tím tanečníkov. Tento rok v štýle bellydance bude choreografiu sprevádzať skupina Ziriab s charizmatickým Marwanom Alsolaimanom. Môžete sa tešiť na módnu prehliadku orientálnych kostýmov, kde môžete vidieť aj šperky Milishop.eu.

Galashow sa uskutoční v kinosále Domu Kultúry Lúky v bratislavskej Petržalke. Vstupenky možno zakúpiť v sieti Ticketportal a priamo v DK Lúky od 1.8.2018.

 

HULA Slovakia